طراحی سایت دهگلان

دهگلان یک شهر کورد در استان کردستان در منطقه لیلاخ در دشت وسیع کنار رودخانه فصلی واقع شده است. شهر دهگلان در ۴۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

شهرستان دهگلان

دهگلان یک شهر کورد در استان کردستان در منطقه لیلاخ در دشت وسیع کنار رودخانه فصلی واقع شده است. شهر دهگلان در ۴۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

طراحی سایت دهگلان

افراد مختلف برای این که بتوانند با مردم مطالبی را که مورد نیازشان است را بیان کنند باید یک وب سایت خوب و مناسب و با استاندارد های روز دنیا بر پا کرده تا نیاز های خود برای کسب درامد و نیازهای کاربران برای کسب اطلاعات لازم باشد …

اهمیت وب سایت در دنیای امروزی

 

استاندارد طراحی وب سایت

طراحی وبسایت استانداردهای دارد که ما باید آنها را رعایت کنیم. طراحی وب سایت اولین گام در دنیای بزگ اینترنت است و ما بدون داشتن یک سایت خوب و مناسب شانسی برا موفق شدن نداریم.

استفاده از استانداردهای رایج جهانی به شما کمک می کند تا اطلاعات و مطالب شما به درستی در مرورگرها باز شده و نمایش داده شود به عبارتی دیگر سایت شما در موتور های جستجو سریعتر اندیکس می شود .

استانداردهای طراحی وب سایت :

۱ فونت و محتوا

فونت مهمترین گام در طراحی  وب سایت ها است. باید یک فونتی را در سایت استفاده کنید که کاربران به هنگام وارد شدن در سایت از سایت شما لذت ببرند و ماندگاری آن ها در سایت بیشتر شود در غیر این ممکن است سایت شما را ترک کرده  و به  سایت های رقیبانتان بروند و این کار باعث از دست رفتن کاربران در سایت می شود و سایت شما توسط کاربران فعالیت نم کند.

توصیه میکنیم فونت وب سایتتان برای کاربران خوانا باشد زیبایی و راحتی کاربر را ملاک قرار دهید. به خاطر داشته باشید هر چه از فونت های ساده تر استفاده کنید نتیجه ی آن بهتر خواهد بود.

۲ گرافیک سایت

تاثیر گرافیک در جذب کاربران در سایت بسیار مهم است. وب سایت های زیادی وجود دارد که باید برای هر کدام از آنها رنگ بندی خاسی استفاده شود. باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشد که کاربران به محض ورود به سایت در زمان بسیار کمی تصمیم می گیرد که در سایت شما بماند یا نه. ما باید کاربر را در این انک زمان کم نگه داریم تا کاربر بیشتر در سایت باقی بماند و نباید حتی یک کاربر را از دست بدهیم.

به یاد داشته باشید که طراحی کرافیک سایت مهم ترین بخش سایت است.

۳ متناسب و سازگاری  با تمامی مرورگرها

سازگاری وب سایت در تمامی مرورگرها یکی از مفاهیم اساسی در طراحی صفحات وب است. همانطور که می دانید مرورگرهای زیادی وجود دارند که برای نمایش صفحات وب در اینترنت استفاده می شوند. ما باید یک سایت سازگار با تمامی مرورگرها داشته باشیم چون کاربران از مرورگرهای مختلفی استفاده می کنند که باید این ها را در نظر بگیریم.

 

سنندج میدان آیت الله مردوخ پاساژ نور طبقه اول واحد 103
09182441737